Nezávazná poptávka
3D tisk Praha

3D loga a 3D nápisy

Vyrobíme 3D logo; 3D nápis na budovu nebo na stěnu do interiéru, které vydrží roky.

Získejte nabídku
  • Vysoká životnost
  • Jednoduchá instalace
  • Realizace již do 2 dnů
  • Maximální velikost písmene 500x300 mm
  • Konzultace zdarma

Plastická loga a nápisy vyrábíme z extrudovaného polystyrenu CNC frézováním, nebo 3D tiskem z tvrdého plastu. Poradíme si také s kovovým logem, nebo logem z plexiskla. 3D logo nabarvíme do libovolného odstínu a zafixujeme ochranným lakem proti poškození. Vydrží tak dlouho i v exteriéru.

Přidáno: 3D logo a 3D nápis

Z grafického návrhu vašeho loga vyrobíme trojrozměrný objekt, který lze přilepit na libovolný povrch.

Výběr materiálu

3D logo vyrobíme z plastu, extrudovaného polystyrenu, plexiskla, nebo kovu. 3D nápis kompletně nalakujeme do firemních barev.

Instalace

V případě potřeby zajistíme také instalaci 3D loga nebo nápisu na zeď.

Poslední ukázky výroby 3D log

4000,- Kč / logo 1 týden

Ukázka realizace 3D loga do interiéru.

18 000,- Kč 1 týden

Výroba oblého loga 3D tiskem a následné lakování

3D tisk Praha

Proč Sharplayers

Chceme, abyste uspěli a vaše vize byly skutečností. Získat 3D prototyp je s námi snadnější, rychlejší i levnější než kdy předtím.

Více o společnosti
3D tisk už
do 24 hodin
Konzultace 3D
designu zdarma
Výborný poměr
cena / kvalita
Garance termínů
a vrácení peněz

Píšeme na blogu

Rozhodli jsme se jít cestou těch nejnáročnějších polymerů, a proto rozšiřujeme naši nabídku industriálních materiálů, která již obsahuje ULTEM 1010 a PEEK. Současně rozšiřujeme naše služby do zbytku Evropy.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Dokážeme vytisknout objekty od 1×1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií – CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Centrum nápovědy