Nezávazná poptávka

Architektonické modely a 3D tisk. Jaké jsou hlavní výhody?

3D tisk v architektuře kombinuje přesnost virtuálního 3D modelování s hmatatelnou realitou fyzických objektů. K vytváření modelů se dříve používalo převážně dřevo, pěna a karton, nyní se však čím dál více architektů a  stavitelů ubírá směrem digitalizace návrhů. Přečtěte si, proč se architekti připojují k revoluci 3D technologií!

Podívejte se, jaké architektonické modely jsme v minulosti vyrobili pro naše klienty

Lepší vizualizace pro vaše partnery

3D model dělá váš návrh hmatatelný. Detailní realizace modelů jsou cenným nástrojem komunikace vašich návrhů a nápadů s kolegy, klienty i investory. 3D makety odhalují teoretickou povahu technických výkresů i skyc a jsou perfektní pro manifestaci inovativních myšlenek.

Snížení času věnovanému tvorbě modelů

3D tiskárny oživují design a současně šetří pracovní čas. Jakmile zadáte realizaci 3D tisku, můžete pokračovat v práci na dalších důležitých úkolech či svoje návrhy dále rozvíjet. 3D tisk je obzvlášť užitečný, pokud je váš návrh vyroben z komplikovaných konstrukčních prvků, jako jsou dvojité zakřivené plochy nebo složité fasády, které bezproblémově a rychle zhmotňuje.

Velká kvalita výtisků a mnoho funkčních materiálů

Už je pryč doba, kdy 3D výtisky vypadaly amatérsky a hrubě. Profesionální 3D tiskárny realizují architektonické modely s velkou úrovní detailů a hladkostí povrchů. Kromě toho nabízí široké množství tiskových materiálů. Do modelů můžete navíc přidávat i průhledné prvky (transparentní pryskyřice) nebo kovové části (ocel, mosaz ad.).

Architektonické modely

Snadná implementace změn a možnost dalšího rychlého tisku

3D tisk je ohromně flexibilní. Pokud klient požaduje změnu, můžete soubory neomezeně jednoduše upravovat a objekty znovu tisknout. Krásou 3D modelování a tisku je skutečnost, že máte vše maximálně pod kontrolou.

Pokud chcete 3D tisk architektonických celků vyzkoušet, není nic snazšího!  Poskytněte nám virtuální 3D design, poladíme přípravnou fázi, vyberme vhodný materiál, barvu a povrchovou úpravu a pusťme se do toho! Model za rozumné peníze rychle vytiskneme a zašleme přímo k vám!

Rubrika: ,

Příspěvek napsal Tomas