Nezávazná poptávka
3D tisk Praha

CNC obrábění

Přesné CNC obrábění na míru vašim potřebám. Obrábíme kusovou, ale i sériovou výrobu. Pošlete nám dokumentaci a získáte prakticky okamžitou nabídku.

Získejte nabídku
  • Rychlá kalkulace
  • Přesné obrábění bez kompromisů
  • Výroba v nejkratším možném termínu
  • Možnost povrchové úpravy
  • Konzultace zdarma

Okamžitá nabídka

Pošlete nám své CAD soubory a výkresy nebo jinou dokumentaci k CNC obrábění. Zkontrolujeme, jestli jsou vaše součásti vyrobitelné, vypočteme náklady na různé materiály a navrhneme vám termín dodání. Vy se nemusíte starat o nic.

Kvalita a spolehlivost především

Jsme tým odborníků, proto můžeme garantovat vámi očekávanou kvalitu. Kromě toho vám vždy rádi poradíme a navrhneme optimální řešení. Budeme vám vždy nablízku.

Využijte naplno naši kapacitu

Většinou jsme schopni s CNC obráběním začít ihned. Nemusíte tak čekat, až budeme mít volnou kapacitu. Spoluprací s námi můžete svůj projekt značně urychlit.

Konzultace CNC obrábění

Ze všeho nejdříve s vámi probereme vaši dokumentaci a možnosti CNC obrábění. Doporučíme vám nejlepší možný postup a materiál, jako je dřevo, měkké kovy, plasty a další. Pobavíme se o následné povrchové úpravě, například lakování, pokovení, leštění a dalších detailech. Získáte tak dokonalou představu toho, co ve výsledku dostanete.

CNC frézování dřeva a měkkách kovů

Ihned se pustíme do strojového CNC obrábění. Nemusíte tak čekat, než se uvolní kapacita – my váš projekt brzdit nebudeme. Obstaráme pro vás CNC obrábění kusové výroby, nebo i sériové výroby v pravidelných dodávkách, záleží to jen na vás. Jsme tak dostupní pro malé a střední firmy, ale i pro lídry na trhu.

Výsledkem je přesný výrobek

Díky našemu přesnému CNC obrábění na našich moderních CNC strojích, si můžete být jisti, že získáte dokonale přesný výrobek. Všechny konečné výrobky u nás přísně kontrolujeme 3D měřením. Zaručujeme vám špičkovou kvalitu výsledných výrobků.

Poslední ukázky 3D tisku

120,- Kč/kus
3D tisk adapteru na kliku

Frézování a následné ohýbání plexiskla.

3D tisk Praha

Proč Sharplayers

Chceme, abyste uspěli a vaše vize byly skutečností. Získat 3D prototyp je s námi snadnější, rychlejší i levnější než kdy předtím.

Více o společnosti
3D tisk už
do 24 hodin
Konzultace 3D
designu zdarma
Výborný poměr
cena / kvalita
Garance termínů
a vrácení peněz

Píšeme na blogu

Rozhodli jsme se jít cestou těch nejnáročnějších polymerů, a proto rozšiřujeme naši nabídku industriálních materiálů, která již obsahuje ULTEM 1010 a PEEK. Současně rozšiřujeme naše služby do zbytku Evropy.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Dokážeme vytisknout objekty od 1×1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií – CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Centrum nápovědy