Nezávazná poptávka

Brigáda – technik 3D tiskáren

Jsme mladý dynamický start-up, který se rychle rozvíjí, a proto hledáme do týmu vhodného parťáka, který si rozumí se stroji a je manuálně zručný.

Hledáme přesně tebe pokud:

  • Máš zkušenost s provozem 3D tiskáren a jejich opravou

Pracovní náplň

  • Kompletní servis 3D tiskáren značek – Průša, Aycubic, Makerbot, Intamsys, Creatbot.

Co ti zajistíme:

  • Různorodou práci, která se jen tak neomrzí
  • Stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
  • Práci na DPP nebo ŽL
  • Nástupní plat 150,- Kč/hod, po dvou měsících +10,- Kč
  • Pracovní doba na dohodě, cca 20 hod. týdně

Nejvíc u nás uplatníš aktivní přístup a samostatnost.

Zaujali jsme tě? Tak se neváhej ozvat kdykoliv, domluvíme si pohovor. Ale vždy před tím pošli životopis nebo odkaz na Linkedin na hr@sharplayers.cz, pak volej na 721 031 449…

Na životopisy se těšíme na hr@sharplayers.cz.

3D tisk Praha

Proč Sharplayers

Chceme, abyste uspěli a vaše vize byly skutečností. Získat 3D prototyp je s námi snadnější, rychlejší i levnější než kdy předtím.

Více o společnosti
3D tisk už
do 24 hodin
Konzultace 3D
designu zdarma
Výborný poměr
cena / kvalita
Garance termínů
a vrácení peněz

Píšeme na blogu

Rozhodli jsme se jít cestou těch nejnáročnějších polymerů, a proto rozšiřujeme naši nabídku industriálních materiálů, která již obsahuje ULTEM 1010 a PEEK. Současně rozšiřujeme naše služby do zbytku Evropy.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Dokážeme vytisknout objekty od 1×1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií – CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Centrum nápovědy