Nezávazná poptávka

Skladník (m/ž) a zákaznická podpora v e-shopu – od 150,- Kč/hod

Musíš být spolehlivý a dodržovat termíny – denně je u nás pohyb velkého množství zboží a je třeba ho zabalit a připravit na čas. Zákazník nepočká.

Sharplayers je prototypová dílna (děláme hlavně 3D tisk), kde se postupně snažíme transformovat v leadera v oblasti průlomových technologií. V dalších letech plánujeme udržení stabilního růstu 200% ročně a více. Pokud hledáš možnost rozvoje, uplatnění a možnost neomezeného pracovního růstu – jsi tu správně!

Co od tebe čekáme?

 • Víš, co je 3D tiskárna a orientuješ se v 3D tisku
 • Musíš být spolehlivý a dodržovat termíny – denně je u nás pohyb zboží a je třeba ho zabalit a připravit na čas -zákazník nepočká
 • Spolupracujeme s dopravci DPD, Zásilkovnou a Českou poštou a je nutné se zorientovat v jejich administrativním systému. Hodí se ti proto předchozí zkušenosti, nebo alespoň učenlivost a smysl pro detail
 • Ke spolehlivosti potřebuješ i pečlivost, manuální zručnost, technické založení a logické uvažování. Budeš mít totiž i zodpovědnost za zboží, které ti projde rukama. Stav skladu musí perfektně sedět
 • Máš základy PC a ovládáš MS Office? Jestli jsi neslyšel o Flexibee tak tě to rádi naučíme
 • Bez auta se k nám do haly bohužel nedostaneš

Co u nás získáš?

 • Dynamický a mladý kolektiv, kde můžeš otevřeně komunikovat
 • Výplatu od 150,- /hod
 • Slevy na veškerý náš sortiment
 • Stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
 • Práci na DPP, HPP nebo ŽL
 • Pracovní doba na dohodě (ideálně od 9:00)
 • Nástup po dohodě

Zaujali jsme tě? Tak se neváhej ozvat. Ale vždy před tím pošli životopis na info@sharplayers.cz, a až pak volej na 723755582, domluvíme pohovor.

Formulář pro zájemce o pozici

  Přetáhněte soubory sem
  nebo

  Na životopisy se těšíme na hr@sharplayers.cz.

  3D tisk Praha

  Proč Sharplayers

  Chceme, abyste uspěli a vaše vize byly skutečností. Získat 3D prototyp je s námi snadnější, rychlejší i levnější než kdy předtím.

  Více o společnosti
  3D tisk už
  do 24 hodin
  Konzultace 3D
  designu zdarma
  Výborný poměr
  cena / kvalita
  Garance termínů
  a vrácení peněz

  Píšeme na blogu

  Rozhodli jsme se jít cestou těch nejnáročnějších polymerů, a proto rozšiřujeme naši nabídku industriálních materiálů, která již obsahuje ULTEM 1010 a PEEK. Současně rozšiřujeme naše služby do zbytku Evropy.

  (Pokračování textu…)

  Další články

  Často se ptáte

  Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

  Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

  Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

  Dokážeme vytisknout objekty od 1×1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

  Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií – CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

  Centrum nápovědy