Nezávazná poptávka
3D tisk Praha

Výroba přípravků

Návrh a výroba přípravků pro zefektivnění výroby a zavedení principů štíhlé výroby.

Získejte nabídku
 • Kalkulace do 3 hodin
 • Výroba i do druhého dne
 • Konzultace zdarma
 • Dodání v termínu
 • Široká nabídka materiálů a technologií

Návrh a výroba přípravků pro zefektivnění výroby. Přípravek vám v případě potřeby navrhneme s ohledem na jeho funkčnost a praktičnost. Doporučíme vhodný materiál a technologii výroby.

Montážní přípravky

Montážní přípravky pomáhají všude tam, kde je třeba zefektivnit výrobu. Slouží napřílad k upevnění spojovaného materiálu ve správné pozici.

Upínací přípravky

Upínací přípravek pomůže tam, kde je třeba chytit předmět se specifickými tvary. Například při řezání atypických profilů.

Kontrolní přípravky

Kontrolní přípravek pomůže tam, kde je třeba rychle kontrolovat správný rozměr či úhel. Do kontrolního přípravku lze vložit díl a okamžitě vyhodnotit správnost provedení.

Měřící přípravky

Měřící přípravek slouží například jako šablona pro řez materiálu, nebo usnadnění hledání správných komponent.

Maskovací přípravky

Maskovací přípravek kryje potřebné plochy před nanesením barvy. Odolá i vysokým teplotám, takže jej lze používat i při sušení za vysokých teplot.

Transportní přípravky

Na míru vyrobené transportní přípravky dokonale chrání produkty či díly při transportu.

Poslední ukázky výrobních přípravků

20 000,- 2 týdny

Kontrolní přípravek na výrobní linku - světelná čára bez použití laseru.

2000,- Kč 1 den

Tvorba 3D modelu prototypu přípravku na výrobu hamburgerů.

Poptávka výroby přípravků

  Přetáhněte soubory sem
  nebo
  Maximální velikost souboru: 32 MB. Větší soubory nám prosím zašlete přes Wetransfer.com.
  Podporované formáty: všechny 3D soubory a výkresy, dokumenty, obrázky. Formáty STL, STEP, IGES, F3D jsou preferovány.

  Krok 2 - Kontaktní údaje

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Souhlasím se zasíláním novinek a newsletterů
  3D tisk Praha

  Proč Sharplayers

  Chceme, abyste uspěli a vaše vize byly skutečností. Získat 3D prototyp je s námi snadnější, rychlejší i levnější než kdy předtím.

  Více o společnosti
  3D tisk už
  do 24 hodin
  Konzultace 3D
  designu zdarma
  Výborný poměr
  cena / kvalita
  Garance termínů
  a vrácení peněz

  Píšeme na blogu

  Rozhodli jsme se jít cestou těch nejnáročnějších polymerů, a proto rozšiřujeme naši nabídku industriálních materiálů, která již obsahuje ULTEM 1010 a PEEK. Současně rozšiřujeme naše služby do zbytku Evropy.

  (Pokračování textu…)

  Další články

  Často se ptáte

  Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

  Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

  Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

  Dokážeme vytisknout objekty od 1×1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

  Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií – CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

  Centrum nápovědy