Nezávazná poptávka

3D tisk ve zdravotnictví

Vizualizujte inovativní medicínské postupy,
testujte rychle své nápady
a personalizujte zdravotní péči těm, kteří ji potřebují!

Získejte nabídku
  • Kalkulace do 3 hodin
  • Výroba i do druhého dne
  • Konzultace zdarma
  • Dodání v termínu nebo zdarma
  • Široká nabídka materiálů a technologií

Rychlý 3D tisk vám přinese výraznou inovaci, zrychlení a personalizaci.
Rádi s vámi probereme všechny možnosti!

3D tisk ve stomatologii

Široké uplatnění napříč oborem stomatologie – studijní modely, ortodontické modely, modely a prototypy implantátů.

3D tisk tělesných náhrad

Kompenzace zdravotně specifických potřeb – výroba protéz končetin, invalidní vozíky pro domácí mazlíčky a jiné.

3D tisk pro lékařskou personalizaci a vybavení

Využití při výrobě modelů pro plánování chirurgických zákroků, tréninkových pomůcek a jiného lékařského vybavení.

Nejčastěji používané materiály:

Fotopolymery

Certifikované biokompatibilní materiály vhodné pro tisk modelů, dlah, bazí pro protézy, voskové fotopolymery, implantační šablony a provizorní fixní korunky a můstky.

ABS Medical

Biokompatibilní materiál určený pro lékařské aplikace, především jako rehabilitační náhrady, ortopedické pomůcky, odolné individuální protézy a další.

Nylon

Všestranný, silný a pevný materiál, který je chemicky i tepelně odolný. Hodí se na pro tisk robustnějších a větších objektů, např. různých pomůcek či tělesných náhrad a vozíčků.

Ukázky posledních realizací

37 000,- Kč 2 týdny

Sériová výroba krytů na tlačítka

120,- Kč/kus
3D tisk adapteru na kliku

Frézování a následné ohýbání plexiskla.

3D tisk Praha

Proč Sharplayers

Chceme, abyste uspěli a vaše vize byly skutečností. Získat 3D prototyp je s námi snadnější, rychlejší i levnější než kdy předtím.

Více o společnosti
3D tisk už
do 24 hodin
Konzultace 3D
designu zdarma
Výborný poměr
cena / kvalita
Garance termínů
a vrácení peněz

Píšeme na blogu

Rozhodli jsme se jít cestou těch nejnáročnějších polymerů, a proto rozšiřujeme naši nabídku industriálních materiálů, která již obsahuje ULTEM 1010 a PEEK. Současně rozšiřujeme naše služby do zbytku Evropy.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Dokážeme vytisknout objekty od 1×1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií – CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Centrum nápovědy