Nezávazná poptávka
3D tisk Praha

3D modelování a produktový design

Zhmotníme vaši vizi ve 3D model. Modelujeme zejména technické díly a produktový design. Vytváříme 3D modely na zakázku a zajistíme vám i následnou výrobu.

Získejte nabídku
  • Do 3 hodin vytvoříme kalkulaci
  • Vytvoříme konstrukční CAD
  • Rychlá realizace 3D modelu
  • Úvodní konzultace zdarma

Okamžitá nabídka

Pošlete nám vaši představu. Ideu toho, co potřebujete zhmotnit. Čím přesněji model popíšete, tím lepší představu si uděláme. Pokud nám pošlete i skicu nebo další dokumentaci, tím lépe. Obratem vám zašleme kalkulaci a navrhneme termín dodání.

Idea

Odteď je to na nás. Vy nám jen do detailu popíšete, co potřebujete vytvořit. Odpovíte nám na pár otázek, pokud to bude potřeba, a my tak budeme mít jasnou vizi konečného modelu. Konstrukční činnost a následná 3D modelace bude v naší režii.  

3D model

Výsledný 3D design si s vámi ověříme a pokud bude vše v pořádku, předáme vám vytvořený produktový design. Rádi vám pomůžeme také s výrobou prototypu pomocí 3D tisku. 

Vytvořme společně dokonalý produktový design

Moc dobře víme, že kvalitní 3D modelace je hlavním předpokladem přesného 3D tisku. Jedině tak můžeme dosáhnout jasného zhmotnění vaší vize ve všech detailech. Pojďme společně vytvořit takový produktový design, na který budete pyšní.

Jdu do toho!

Poslední ukázky 3D tisku

20 000,- Kč 1 týden

Model Radioteleskopu Alma pro Planetárium Praha

4 500,- Kč / kus 3 dny / kus

Realizace modelu herní postavičky Poldy Pankráce

3D tisk Praha

Proč Sharplayers

Chceme, abyste uspěli a vaše vize byly skutečností. Získat 3D prototyp je s námi snadnější, rychlejší i levnější než kdy předtím.

Více o společnosti
3D tisk už
do 24 hodin
Konzultace 3D
designu zdarma
Výborný poměr
cena / kvalita
Garance termínů
a vrácení peněz

Píšeme na blogu

Rozhodli jsme se jít cestou těch nejnáročnějších polymerů, a proto rozšiřujeme naši nabídku industriálních materiálů, která již obsahuje ULTEM 1010 a PEEK. Současně rozšiřujeme naše služby do zbytku Evropy.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Dokážeme vytisknout objekty od 1×1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií – CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Centrum nápovědy