Výroba prototypů

Vyrobíme prototyp dle návrhu, nebo úplně od nuly.

Chcete z nápadu udělat realitu? Bez prototypu to nejde, je to totiž první krok k finálnímu produktu.

Vytvořený prototyp vám umožní projektovat a testovat funkčnost a vzhled vašeho produktu ještě před jeho finálním zpracováním. Tím se minimalizuje riziko výrobních chyb a šetří čas a náklady. V Sharplayers jsme odborníci na výrobu prototypů a rádi vám s ní pomůžeme.

Kontaktujte nás Poptávka výroby

Výroba prototypů

Prototypování nových produktů, výrobních přípravků a jednoúčelových strojů. Navrhneme, připravíme dokumentaci, zajistíme výrobu od jednoho kusu, po plně sériovou výrobu na vsřikolisech.

Proces návrhu a vývoje prototypu

1

Analýza

Začínáme důkladným průzkumem vašich potřeb a cílů. Tento krok nám umožní pochopit funkční požadavky a tržní potenciál vašeho produktu, což je klíčové pro úspěšný design a prototyp.

2

3D design

Na základě zjištěných informací vytváříme detailní 3D modely vašeho produktu. Tento proces zahrnuje iterativní návrhářské fáze, kde je možné model upravovat dle nově získaných poznatků a připomínek.

3

Prototypy a revize

Po schválení 3D modelu přecházíme k fázi prototypování, kde využíváme moderní výrobní technologie pro rychlé a přesné vytvoření prototypu. Následné revize a testy zajišťují, že výsledný prototyp plně odpovídá specifikacím.

4

Příprava na výrobu

Finální krok zahrnuje přípravu všech dokumentů a procesů potřebných pro přechod od prototypu k sériové výrobě. Zajišťujeme, aby vše bylo připraveno pro hladký start výroby, včetně optimalizace nákladů a časového plánu.

Kvalitní vstupní 3D data jsou klíčem k funkčnímu prototypu. Víme to!

Ať už hledáte pomoc při provádění malých změn ve vašem CAD nebo potřebujete robustnější konstrukční řešení pro vaši aplikaci, máme rozsáhlé služby aby byl váš projekt úspěšný.

CAD designéři se specializací na 3D tisk a obrábění

Naši designeři znají všechna úskalí návrhu výrobků pro 3D tisk a třískové obrábění.

Objekty, které jsou sestaveny část po části, nemají stejný druh symetrie napříč všemi osami jako konvenčně vyráběné součásti.

Některé výrobky vyžadují výrobu aditivních vrstev s potenciálně tenkými stěnami a produkty, kterémohou vyžadovat složité zpracování.

3D modely a konstrukce uzpůsobené pro obrábění na NC a CNC strojích.

Rychlá výroba vzorků a předsériových produktů

Potřebujete rychle zhotovit vzorky nebo předsériovou výrobu pro ověření designu, testování nebo předvedení investorům? Náš tým využívá moderní technologie a efektivní procesy pro expresní dodání malých sérií při nejvyšších standardech kvality.

Expresní výroba vzorků

Rychle vyrobíme vzorky a prototypy pro ověření vašich návrhů před finální produkcí.

Ověření výrobních procesů

Předsériovou výrobou malých sérií otestujeme funkčnost a odladíme výrobní postupy.

Zpětná vazba zákazníků

Prezentační vzorky poslouží k získání cenných reakcí od cílových skupin i investorů.

Vývoj a výroba prototypů

Moderní materiály a postupy

Využíváme nejmodernější materiály a technologie pro vývoj složitých, funkčně bohatých a vysoce přesných prototypů – základu pro úspěšný finální produkt.

Zaostřeno na detail

Zaměřujeme se na dokonalost každého detailu a zajišťujeme, že prototypy splňují ty nejvyšší technické i estetické standardy.

Zkušenosti z řady odvětví

Díky zkušenostem z automobilového, zdravotnického, elektronického průmyslu a řady dalších oborů přinášíme inovativní a přizpůsobená řešení pro různé tržní segmenty.

Efektivní služby

Jako malá firma poskytujeme vysoce personalizované služby za příznivé ceny. Naše štíhlá struktura zajišťuje rychlou reakci na vaše potřeby a mimořádnou hodnotu.