Nezávazná poptávka

Kontakty

Ať už máte jakékoliv dotazy ohledně procesu, výroby či ceny, jsme zde pro vás. Ochotně poradíme ve všech záležitostech týkajících se 3D designu a zakázkového 3D tisku.

Pokud nám napíšete, ozveme se do několika hodin. Pro rychlejší komunikaci použijte prosím on-line chat, nebo telefon. info@sharplayers.cz
Nebo zavolejte +420 228 227 692
Po-Čt 8:30-17 hod. / Pá 8:30-15:30 hod

Máte otázky? Podívejte se na naši nápovědu nebo napište zprávu…

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Souhlasím se zasíláním novinek a newsletterů

  Sídlíme v srdci Evropy

  Kanceláře
  Praha

  U Panelárny 136
  Hala H8
  273 43 Buštěhrad
  Česká republika

  Tel: +420 228 227 692
  Mail: info@sharplayers.cz

  Provozuje: Sharplayers s.r.o.
  Na líše 726/27, Praha 141 00 IČ: 08097437

  Centrum nápovědy

  Píšeme na blogu

  Rozhodli jsme se jít cestou těch nejnáročnějších polymerů, a proto rozšiřujeme naši nabídku industriálních materiálů, která již obsahuje ULTEM 1010 a PEEK. Současně rozšiřujeme naše služby do zbytku Evropy.

  (Pokračování textu…)

  Další články

  Často se ptáte

  Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

  Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

  Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

  Dokážeme vytisknout objekty od 1×1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

  Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií – CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

  Centrum nápovědy