Velkoformátová 3D tiskárna SHMEGA

Disponujeme vlastní platformou velkoformátové 3D tiskárny.

Velkoformátová 3D tiskárna na míru pro uživatele. Konfigurovatelná velikost a různé tiskové hlavy tvoří více než 6000 možných variant stroje. Tiskárnu je možné konfigurovat po velikosti 100 mm v každé ose od minimální velikosti X500xY500xZ500 mm až po X1800xY1800xZ1800, s rúznými typy tiskových hlav. Vývoj stroje byl podpořen Středočeským inovačním centrem.

Kontaktujte nás

Parametry velkoformátové tiskárny SHMEGA

Minimální velikost tiskárny X 500 x Y 500 x Z 500 mm
Maximální velikost tiskárny X 1800 x Y 1800 x Z 2000 mm

Jak konfigurovatelná velikost tiskárny funguje?

Tiskárnu připravujeme vždy na míru, i když 99% komponent zůstává stejných. Mění se pouze délky hliníkových profiků, díky čemuž jsme schopni nabídnout velice přívětivé ceny oproti konkurenčním strojům.

Ale hlavní výhodou je právě konfigurovatelnost velkoformátové tiskárny, protože ji dokážeme přizpůsobit na míru pro každý obor. Je možné sestavit tiskárnu zaměřenou na rozměry člověka pro tisk soch, nebo například na šířku, pro tisk automotive prototypů.

Dostupné extrudery

Standardní extruder pro 1,75 mm filament Základní extruder, který je ovšem určený pro tisk s vysokým výkonem a i s použitím trysek o průměru větším než 1 mm dokáže naše velkoformátová tiskárna tisknout rychlostí přes 100 mm/s
Peletový extruder Peletový extruder, který je převážně určen pro tisk designových funkčních dílů, jako například městský mobiliář z recyklovaného plastu (který prošel peletizací, nebo drcením na drobné díly).
2 filamentové extrudery 1,75 Dva vysokovýkonné extrudery, které umožňují například tisk rozpustných podpor, což vylepšuje možnosti tisku složitých objektů.
2 nezávislé extrudery IDEX pro filament 1,75 Dva nezávislé extrudery (IDEX), které umožňují nejen tisk ze dvou materálů, ale také současný tisk dvou různých objektů.

Cena velkoformátové 3D tiskárny

Rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru, podle vašich požadavků na tiskárnu. Nicméně cena tiskárny v nejmenší velikosti a základní výbyvě začíná na 180 000,- Kč bez DPH.