Nezávazná poptávka

Tvorba architektonických modelů

Získejte jasnou představu o vašich stavebních plánech! 3D tisk zhmotňuje kreativní myšlenky architektů, stavitelů či investorů.

Získejte nabídku
  • Kalkulace do 3 hodin
  • Expresní výroba
  • Konzultace zdarma

Výroba architektonických modelů od jednoduchých jednobarevných po plnobarevné modely s imitací zeleně. Rádi s vámi probereme všechny možnosti!

 

Arichitektonické modely

3D tisk stavebních celků dovoluje efektivní vizualizaci všech stavebních plánů. Redukujte čas strávený tvorbou modelů a přesvědčte klienty o vašem záměru!

Modely výrobních závodů a zařízení

Zmenšené modely provozů, výrobních závodů a sídel podnikání se hodí pro mnoho komunikačních i propagačních účelů. Nechte vyrobit maketu reálných objektů!

3D tisk krajin a reliéfů

3D tisk ocení sběratelé, historici, zeměpisci, modeláři a obce, města i kraje. Makety krajinných celků a geografických reliéfů nabízí široké možnosti využití.

Ukázky posledních realizací

45 000,- 2 týdny

Výroba prezentačního modelu výrobní haly.

25 000,- Kč 1 týden

Výroba prezentačního modelu architektonické studie.

3D tisk Praha

Proč Sharplayers

Chceme, abyste uspěli a vaše vize byly skutečností. Získat 3D prototyp je s námi snadnější, rychlejší i levnější než kdy předtím.

Více o společnosti
3D tisk už
do 24 hodin
Konzultace 3D
designu zdarma
Výborný poměr
cena / kvalita
Garance termínů
a vrácení peněz

Píšeme na blogu

Rozhodli jsme se jít cestou těch nejnáročnějších polymerů, a proto rozšiřujeme naši nabídku industriálních materiálů, která již obsahuje ULTEM 1010 a PEEK. Současně rozšiřujeme naše služby do zbytku Evropy.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Dokážeme vytisknout objekty od 1×1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií – CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Centrum nápovědy