Nezávazná poptávka

Garance a záruka

Záruční doba

Záruční doba je standartně 2 roky od dodání výrobku. Vztahuje se na vady při běžném použití, do kterého je díl určen. Záruka se nevztahuje na vady způsobené užitím v podmínkách, které nejsou pro daný materiál vhodné (například zvýšená teplota, nadměrné mechanické namáhání, styk s chemikáliemi). Doporučujeme do objednávky uvést co nejvíce informací o plánovaném užití výrobku, dokážeme tak doporučit vhodný materiál.

 

Garance kvality

Případy refundace:

  • Problémy s přesností lze uplatnit až do 4 týdnů po dodání. Za nepřesné díly se považují ty, kde je překročena tolerance odchylky technologie 3d tisku.
  • Problémy s kvalitou (vzhledové vady) můžou být uplatněny až do 4 týdnů po dodání.

V případě potvrzení požadavku bude uznána plná refundace.

 

Záruka dodržení termínu (platí pouze pro objednávky placené předem):

Pokud překročíme termín, vaše objednávka bude zcela zdarma. U malých zakázek do 5 kusů se záruka uplatňuje při 20 %  časového zpoždění. U větších zakázek od 5 do 50 kusů je záruka poskytována při zpoždění o 40 %.

  • Pokud překročíme lhůtu, objednávka bude zdarma
  • U malých zakázek do 5 kusů se záruka uplatňuje po překročení termínu o 30 %
  • U větších zakázek od 5 do 50 kusů je záruka použita po překročení termínu o 50 %

Příklad: Objednáte si 15 kusů k tisku. V nabídce máte odhadovanou dodací lhůtu 7 dní. Časovač se spustí po zaplacení. Protože si objednáte více než 5 ks, vztahuje se na vás limit 50 %. Není-li zásilka doručena do 11 dnů po uskutečnění platby, můžete požádat o vrácení peněz.

Proč záruka vrácení peněz neplatí ihned po překročení termínu? Občas je totiž nutné výrobek, nebo část zakázky, vytisknout znovu. Necháváme si tedy určitý čas na opravu zakázky, kdybychom nebyli spokojeni s kvalitou.

Podmínky záruky termínu:

  • Tato záruka platí pouze pro EU. V jiných zemích nedokážeme přesně vypočítat čas přepravy.
  • Časem doručení se počítá 1. pokus o doručení nebo čas doručení na depo lokálního přepravce, v případě že se jedná o exportní zásilku.
  • Vztahuje se až na 50 kusů.

 

Rubrika: Nezařazené

Příspěvek napsal Tomas